​​
Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Ağaç Dikme Şenlikleri

Maden işletmelerimizde her yıl ağaç dikme şenlikleri düzenlenmekte ve tüm personelimiz aileleriyle birlikte bu etkinliklere katılmaktadır. Kangal'da 1997 yılında başlayan ağaçlandırma çalışmaları ile bugüne kadar 1.000.000’dan fazla fidan dikilmiştir. 

Kan Bağışı Kampanyası 
2010 yılında Türk Kızılayı ile birlikte düzenli ve gönüllü donörler için ülke çapında bir girişim başlatılmış ve Kan Bağışı Kampanyası ile bu bilinci çalışanlarımıza ve onların da aracılığı ile tüm topluma ulaştırmak hedeflenmiştir. 

Temel amaç, insan hayatı için kan bağışının önemi konusunda farkındalık yaratılarak, düzenli ve gönüllü donör sayısının arttırılmasıdır.

Koç Topluluğu Spor Şenlikleri 

Her yıl Koç Topluluğu çalışanları arasında farklı spor dallarında düzenlenen aktivitelere katılım sağlanmaktadır.

Meslek Lisesi Memleket Meselesi Projesi 
Ülkemize ve Koç Topluluğu Şirketlerine nitelikli eleman kazandırmak amacıyla başlatılan Meslek Lisesi Memleket Meselesi projesi kapsamında Şirketimiz, Meslek Lisesi öğrencilerine burs, staj ve kişisel gelişim imkanı sağlayarak destek olmaktadır.

Ülkem İçin Projeleri
Ülkemiz için sosyal dayanışmanın ve yerel sorunların çözümüne katkıda bulunmamız gerektiğinin bilinciyle her yıl Şirketimiz ve çalışanlarımız farklı projelere imza atmaktadırlar.